خدمات طراحی و توسعه سایت و اپلیکیشن + مارکتینگ

هر کسب‌وکار اینترنتی، قبل از هرچیز به یک سایت و اپلیکیشن نیاز دارد که با یک معرفی حسابی خودش را در دل مردم جا کند. در وبینا ۰ تا ۱۰۰ کسب‌وکاراینترنتی شما را می‌سازیم و شما را به مشتریان هدفتان معرفی می‌کنیم.

طراحی سایت

یک وب‌سایت، مادر کسب‌وکار اینترنتی به حساب می‌آید، جایی که یک اپلیکیشن به آن متصل باشد، اطلاعات کاربران ذخیره شود، فروش‌های زیاد و بی دردسر انجام شود و در نهایت دردسترس مشتری بودن در هر ساعت و لحظه ای اینستاگرام و دیگر شبکه‌های اجتماعی نمی‌توانند جایگذینی برای یک وب‌سایت باشند، چون وب‌سایت مال ماست و همه اختیاراتش را در دست داریم اما کافیست همین الان فیس بوک تصمیم به بستن اینستاگرام کند، دیگر دستمان به جایی بند نیست.

طراحی واکنش‌گرا
برترین تکنولوژی‌های روز
سازگار با انواع گوشی
اندروید / iOS

طراحی اپلیکیشن

اولین کاری که صبح ها انجام میدهید، چک کردن نوتیفیکیشن های موبایلتان است، حتی گاهی ساعت ها در رخت خواب و در اوقات فراغت در حال استفاده از اپلیکیشن های اندروید و ای او اس هستید و زمان از دست شما می‌رود، همین موضوع بیان‌گر اهمیت وجود اپلیکیشن هاست و شما با داشتن یک اپلیکیشن، همیشه در جیب و در دسترس مشتری هستید، کافیست شما هم جزو یکی از نوتیفیکیشن هایش باشید.

سئو و بهینه سازی

همه ما روزانه درگیر سایت‌ها هستیم، اولین جایی که برای پاسخ به سوالاتمان می‌رویم، گوگل است، و کافیست روی یکی از لینک های یک و دو و سه نمایش داده شده کلیک کنید و به پاسخ برسید، شما با سئو خوب ، میتوایند پاسخ سوال یک تا چند هزار مشتری باشید و مستقیما کالایتان را به ایشان معرفی کنید.

بهبود رتبه سایت
آنالیز وبسایت شما